تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

یکی دیگر از روش های جوانسازی واژن که امروزه مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته و طرفداران زیادی نیز دارد تزریق چربی به واژن می باشد. اثر بالا رفتن سن، زایمان های مکرر و کاهش یا افزایش وزن ممکن است ظاهر ناحیه تناسلی را تحت تاثیر قرار دهد و در برخی موارد باعث افتادگی پوست این ناحیه می شود که اعتماد به نفس خانم ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. این عمل با بی حسی موضعی و در کلینیک انجام شده و حدود ۱ ساعت زمان می برد.

نحوه انجام تزریق چربی به واژن

ناحیه ای که قرار است چربی از آن قسمت برداشته شود مانند ران باسن یا شکم ضدعفونی شده و مواد بی حسی به ناحیه تزریق می شود. با استفاده از دستگاه بادی جت میزان مناسبی از چربی ها کشیده می شود و توسط کانولاهای بسیار ظریف به نواحی لابیاماژور بیمار تزریق می شود نتیجه کار بالافاصله پس از تزریق قابل مشاهده می باشد معمولا به دلیل اینکه بخشی از چربی های تزریق شده پس از مدتی جذب می شود مقادیر بیشتری تزریق می شود تا ناحیه مورد نظر پس از جذب چربی وضعیت نرمالی را به خود بگیرد.

دکتر لیلا تدین جراح و متخصص زنان و زایمان دارای بورد تخصصی زنان و زايمان از دانشگاه تهران، به بررسی و تشخیص بیماری های زنان می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ۲۶۳۲۹۶۲۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

 

فواید تزریق چربی به واژن

در روش تزریق چربی به دلیل اینکه این چربی ها از بافت بدن خود فرد استفاده می شود معمولا طرفداران زیادی دارد. ماندگاری چربی نسبت به ژل بیشتر است اما ۱ الی ۲ هفته بعد از تزریق ۳۰ تا ۴۰ درصد از چربی ها جذب می شود و بقیه به مرور زمان و انجام فعالیت های روزمره، کاهش وزن و ورزش کاهش می یابد.

معایب تزریق چربی به واژن

  • تورم
  • درد
  • بی حسی

تمام این موارد موقتی بوده و به مرور زمان برطرف می شود. اگر پزشک مورد نظر در انجام تزریق چربی مهارت کافی را نداشته باشد چربی های تزریق شده ممکن است پس از گذشت مدت کوتاهی جذب شود و دوام کافی را نداشته باشند

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

هزینه تزریق چربی به واژن

یکی از سوالاتی زیادی که خانم ها در رابطه با تزریق چربی به واژن می پرسند مقدار هزینه آن می باشد. با توجه به اینکه جراحی زیبایی واژن هر فردی با دیگری متفاوت می باشد نمی توان هزینه مشخصی را ارائه داد. عمل تزریق چربی به دلیل اینکه عمل زمان بری می باشد و شامل دو مرحله تخلیه و تزریق است هزینه آن به نسبت تزریق ژل به واژن که ۱۰ دقیقه به طول می انجامد متفاوت است. لازم است قبل از انجام هر گونه زیبایی واژن با پزشک متخصص زنان مشورت کرد تا با معاینه ناحیه مورد نظر هزینه نهایی اعلام شود. این هزینه ها علاوه بر اینکه از نظر شرایط جسمانی فرد ممکن است متفاوت باشد از نظر میزان دستمزد پزشک و شهر و جغرافیای مختلف می تواند متغیر باشد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن

  • عدم برقراری رابطه جنسی به مدت ۳ هفته
  • استراحت در منزل به مدت ۲ روز
  • عدم استفاده از وان و جکوزی تا یک ماه بعد از تزریق
  • مصرف آنتی بیوتیک و مسکن های تجویزی از سوی پزشک متخصص زنان

 

برخی از خدمات دکتر لیلا تدین جراح و متخصص زنان و زایمان:

جراحی زیبایی واژن

تزریق ژل به واژن

لابیاپلاستی

پاسخ

پنج × سه =