تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

در دنیای امروزی افراد بسیاری به جوانی و زیبایی خود اهمیت می دهند . با بالا رفتن سن پوست دیگر آن حالت جوانی و شادابی خود را از دست می دهد . روش های بسیاری برای جوان کردن و زیبا کردن قسمت های مختلف بدن وجود دارد . تزریق چربی به واژن یکی از همین روش هاست که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است . پوست نواحی تناسلی یکی از قسمت هایی می باشد که به علت بالا رفتن سن و داشتن زایمان طبیعی متعدد دیگر آن حالت جوانی را ندارد به وسیله تزریق چربی به واژن می توان این قسمت را دوباره جوان کرد .

تزریق چربی به واژن یک از روش هایی است که باید با دقت و حساسیت بالایی انجام شود . دکتر لیلا تدین متخصص زنان و جراح زیبایی زنان در سابقه خود برای صدها نفر تزریق چربی به واژن را انجام داده است . جهت مشاوره و رزرو وقت می توانید به شماره هایی که در داخل سایت است مراجعه فرمائید .

تزریق چربی به واژن چگونه انجام می شود

تزریق چربی به واژن در یک پروسه سه مرحله ای صورت می گیرد

مرحله اول : در این مرحله چربی را از یک قسمت بدن بر می دارند  . به وسیله لیپوماتیک چربی از قسمت های مختلف دریافت می شود .

مرحله دوم : در این مرحله چربی برای این که تزریق شود بایستی تصفیه شود.

مرحله سوم : در این مرحله چربی که از قسمت های دیگر گرفته شده به نواحی که احتیاج به چربی دارند تزریق چربی به واژن انجام می شود .

تزریق چربی در واژن در کسانی که سن بالایی دارد صورت می گیرد . اما باید گفت تزریق چربی به واژن در تمامی رده های سنی قابل انجام است .

تفاوت تزریق چربی به واژن و تزریق ژل

به دلیل این که تمامی مواردی که در تزریق چربی به واژن و تزریق ژل به واژن استفاده می شود تاثیرات همسانی با هم دارند اما در این جا باید گفت ماندگاری تزریق چربی به واژن بیشتر است . به وسیله این روش اثراتی همچون ترمیم چربی از بین رفته واژن – برطرف کردن شلی و افتاده بودن واژن – جوانسازی واژن می باشد .

تزریق-چربی-به-واژن

تزریق-چربی-به-واژن

تزریق چربی به لابیا ماژور چه فوایدی دارد

  • در این روش هیچ جراحی صورت نمی گیرد و زمان بسیار کوتاهی را به خود اختصاص می دهد معمولا ۲۰ دقیقه زمان می برد .
  • نتیجه ای که از تزریق چربی به واژن دریافت می شود در کمترین زمان مشخص می شود .
  • فرد می تواند پس از این که تزریق چربی به واژن را انجام داد کارهای روزمره خود را بدون هیچ مشکلی انجام دهد .

جنس موادی که در تزریق چربی استفاده می شود و اندازه چربی آن و همچنین دستمزد جراح زیبایی زنان همگی این ها در هزینه تزریق چربی به واژن دخیل هستند .

اگرچه شخصی به بیماری مبتلا باشد که به واژن مربوط باشد نمی تواند تزریق چربی به واژن را انجام دهد  و اگرچه عفونت واژن داشته باشد اول باید آن را درمان کند و بعد تزریق چربی به واژن را انجام دهد .

مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن

  • به مدت دو روز نباید رابطه جنسی برقرار کرد .
  • به هیچ عنوان نباید واژن را لمس و یا ماساژ داد .
  • به مدت دو روز از استحمام آب گرم بایستی خودداری شود .

پاسخ

3 × 1 =