جوانسازی واژن با لیزر و هزینه آن 

جوانسازی واژن با لیزر و هزینه آن

بافت واژن مانند سایر بافت های بدن با افزایش سن دچار کهولت و پیری می شود . عوامل دیگری ازجمله افزایش وزن ،بارداری و زایمان های زیاد باعث می شود بافت واژن از محل اصلی خود جدا شده و دچار افتادگی و شلی شود . امروزه با استفاده از لیزر می توان سلول هاییرا از اطراف واژن به بافتهایی که دچار افتادگی شده اند فراخواند و در نتیجه باعث جوان تر شدن این ناحیه شود .

جوانسازی واژن با لیزر

یکی از روش هایی که باعث جوانسازی واژن می شود استفاده از لیزر واژینال می باشد . یکی از بهترین لیزرها برای این منظور مونالیزا می باشد که به طور ویژه برای ترمیم واژینال طراحی شده است . از کاربردهای این دستگاه می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • از بین بردن علائم یائسگی از جمله خشکی واژن ، سوزش و دردهای هنگام نزدیکی
  • جوانسازی واژن ( ۱۰ تا ۱۵ سال جوانتر می شود )
  • تنگ کردن کانال واژن
  • برطرف کردن اختلالات جنسی
  • روشن شدن دستگاه تناسلی خارجی
  • برطرف شدن بی اختیاری ادراری استرسی
  • برطرف کردن التهاب واژن
عکس جوانسازی-واژن

عکس جوانسازی-واژن

آمادگی قبل از لیزر واژینال

قبل از انجام لیزر معاینه توسط متخصص زنان انجام می شود و در صورت وجود عفونت واژن و یا دهانه رحم فرد تحت درمان با آنتی بیوتیک قرار گرفته و آزمایش پاپ اسمیر انجام می شود .

نحوه انجام جوانسازی واژن با لیزر

این لیزر به صورت سرپایی و بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی در مطب انجام می شود و فرد نیاز به استراحت و دوره نقاهت ندارد .

یکی از بهترین لیزرها برای این منظور مونالیزا می باشد که به طور ویژه برای ترمیم واژینال طراحی شده است .در مطب  دکتر لیلا تدین متخصص زنان و جراح زیبایی زناناز این لیزر برای جوانسازی واژن استفاده می شود. . جهت مشاوره و رزرو وقت می توانید به شماره هایی که در داخل سایت است مراجعه فرمائید .

تعداد جلسات جوانسازی واژن با لیزر

تعداد جلسات بین ۳ تا ۴ نوبت ماهی یکبار انجام می شود.

مراقبت های بعد از جوانسازی واژن با لیزر

  • بعد از لیزر واژینال فرد باید تحت درمان آنتی بیوتیک موضعی یا خوراکی قرار بگیرد .
  • تا یک هفته رابطه جنسی نداشته باشد .

جوانسازی یا تنگ کردن واژن کدام بهتر است ؟

Abilation یا تغییر حالت نوعی تکنیک جراحی است که یکی از انواع ان برای رفع فرسودگی بافت های داخلی شکم به کار گرفته می شود . در این روش به وسیله ایجاد ضرباتی بسیار ریز و در عین حال کوچک کننده ، بافت های فرسوده دخال واژن دوباره از نو تشکیل و ترمیم شده و جایگزین سلول های کهنه و مرده می شود و واژن به حالت اولیه خود بازمی گردد. اثربخشی این تکنیک به حدی است که باعث تقویت و ازدیاد سلول ها ، بافت های جدار واژن ، بافت های سلولی آن دوباره جوان گشته و در نتیجه ضمن تنگ تر شدن محیط داخلی عملکرد آن هم بهبود می یابد . علاوه بر این با بازسازی مجدد سلول ها از ایجاد درد و ناراحتی های ناشی از فرسودگی بافت های درون واژن نیز جلوگیری می شود . در این نوع روش برای درمان و رفع التهاب واژن و گشادی ناشی از فرسودگی بافت ها نیز روشی ایجاد شده است . بدین ترتیب که با ایجاد ضربات طولانی تر درون واژن ، دیواره ضخیمی از چربی ایجاد می کند . این تغییر موثر ناشی از تحریک کلاژن ها و بازسازی دوباره دیواره یا جداره داخلی واژن است . در نهایت اینکه کدام روش بهتر است به نظر و صلاحدید پزشک متخصص زنان بستگی دارد نه انتخاب بیمار .

پاسخ

شانزده − 12 =