سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا  

سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا

از عوامل موثر در بهبود رابطه جنسی، ظاهر ناحیه تناسلی بخصوص در خانم ها می باشد . این امر در تضعیف روحیه اعتماد به نفس فرد نیز تاثیر منفی دارد . یکی از شایع ترین آنها تیره بودن ناحیه تناسلی می باشد . به طور کلی قسمت های ناحیه تناسلی و زیر بغل به دلیل حفاظت از غدد و عصب هایی که در این قسمت ها وجود دارد موهای ضخیم تری نسبت به سایر قسمت های بدن دارد . به همین دلیل این قسمت ها در حالت طبیعی تیره تر از سایر قسمت ها هستند . برای اینکه بدانید راه درمان آن چیست بهتر است با عواملی که باعث تیره تر شدن واژن می شود آشنا شوید . در ادامه با ما همراه باشید تا به طور مفصل به این موضوع بپردازیم .

علل تیره شدن واژن

عواملی مختلفی در تیره شدن واژن نقش دارند که شایع ترین آنها شامل موارد ذیل می باشد :

  • نژاد
  • سن
  • تغییرات هورمونی
  • شیو کردن ناحیه تناسلی با ژیلت
عکس-لیزر-سفید-کننده-واژن

عکس-لیزر-سفید-کننده-واژن

رفع تیرگی واژن

روش های متنوعی برای از بین بردن تیرگی واژن وجود دارد . یکی از جدیدترین و مدرترین روش های سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده از لیزر مونالیزا تاچ با هندپیس wataning می باشد . لیزر مونالیزا سیستم درمانی غیرجراحی است که بدون نیاز به بی حسی و بدون در در مطب انجام می شود . دوره نقاهت و مراقبت خاصی ندارد و فرد به راحتی می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد .

سفید کردن واژن با لیزر دائمی است ؟

میزان موفقیت سفید کردن وازن با لیزر مونالیزا تاچ  ۸۰% تخمین زده شده است . ماندگاری طولانی دارد و در بسیاری از موارد اثر دائمی دارد .

چه افرادی می توانند سفید کردن واژن انجام دهند ؟

محدودیت خاصی برای استفاده از این لیزر وجود ندارد و تمامی خانم ها می توانند از این روش استفاده کنند .

دکتر لیلا تدین جراح و متخصص زنان ارای بورد تخصصی زنان و زایمان از دانشگاه تهران،از جدیدترین لیزر مونالیزا تاچ برای سفید کردن ناحیه تناسلی بانوان استفاده می کند . برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ۲۶۳۲۹۶۲۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

تعداد جلسات سفید کردن واژن با لیزر

تعداد جلسات سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ نیاز به یک تا سه جلسه دارد که بهترین نتایجه بین دو تا سه جلسه با فواصل ۳۰ تا ۴۵ روزه به دست می آید . توجه داشته باشید به توصیه نظر پزشک خود توجه داشته باشید اگر تشخیص پزشک این بود که شما نیاز به ۳ جلسه لیزر داریدانجام دهید در غیر اینصورت نتیجه مطلوبی تنها با یک جلسه به دست نمی آید .صحبت های دکتر لیلا تدین متخصص زنان و جراح زیبایی زنان را در این باره بشنوید :

انجام لیزر سفید کننده واژن با لیزر موهای زائد منافاتی دارد ؟

یکی از سوالات شایعی که خانم ها از دکتر لیلا تدین متخصص زنان و جراح زیبایی زنان می پرسند اینست که فردی که لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی انجان می دهد می تواند لیزر سفید کننده واژن نیز انجام دهد ؟ دکتر در پاسخ می گوید هیچ منافاتی بین این دو لیزر وجود ندارد ولی بهتر است بین انجام لیزر موهای زائد با لیزر سفید کننده واژن یک هفته فاصله باشد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر لیلا تدین

دکتر لیلا تدین، جراح و متخصص زنان دارای مدرک دكترای عمومی و مدرک تخصصی جراح زنان و زايمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران داراي بورد تخصصي زنان و زايمان از دانشگاه تهران

پاسخ

پانزده + 5 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک