سوالات متداول

  • زگیل تناسلی چیست ؟

زگیل تناسلی عفونتی است که به وسیله رابطه جنسی اتفاق می افتد . و با نشانه هایی همچون درد و یا خارش همراه می باشد . این زگیل ها معمولا با چشم مشاهده نمی شوند . سایز آن ها بسیار ریز هستند و به رنگ پوست خود نواحی تناسلی خود را نشان می دهند .

  • چگونه بایتسی متوجه شد که شخص به زگیل تناسلی دچار شده است ؟

فرد دچار خارش شدید می شود . و ترشحات از طریق واژن را در خود ملاحظه می کند و همچنین خونریزی رخ می دهد به همراه این خونریزی سوزشی هم احساس می شود .

  • چگونه می توان به این مسئله پی برد که مادر در دوران بارداری به دیابت دچار شده است ؟

دیابت یکی از رایج ترین بیماری هایی است که در دوران حاملگی رخ می دهد . خانم هایی که اندازه گلوکز پلاسمای آن ها یک نمونه تصادفی بیش تر از ۲۰۰ میلی گرم در دسی لیتر می باشد و علائم کلاسیکی همچون پرنوشی – پلی اوری و لاغر شدن بیش از اندازه بدون هیچ دلیل قابل توجیه ای رخ می دهد این افراد به دیابت مبتلا هستند .

سوالات متداول

سوالات متداول

خونریزی رخ می دهد و یا در بعضی از مواقع لکه بینی ملاحظه شود .

دوران قاعدگی متوقف شود .

فرد به تهوع و استفراغ مبتلا شود .

در قسمت شکم درد رخ دهد .

عضلات حالت خستگی به خود گیرند .

یک طرف بدن تنها احساس درد داشته باشد .

شخص به سرگیجه و ناتوانی مبتلا شود

فرد هر لحظه احساس کند که غش می کند

در نواحی معقد درد حس شود .

شانه یا گردن دچار درد شود.

  • آیا حاملگی خارج از رحم با موفقیت به پایان می رسد

بسیار کم دیده شده است که حاملگی خارج از رحم با موفقیت به اتمام رسد و تا پایان ماه نهم ماندگاری داشته باشد و اگرچه این چنین باشد تا ماه های سوم و چهارم فرد دچار خونریزی می شود و درد های بسیار شدیدی را در قسمت شکم و کمر خود حس می کند و دلیل این که همچین مسئله ای رخ می دهد این می باشد که تمامی اندام های تناسلی زن دارای سلامت کافی نمی باشد که همین مسئله به تنهایی به دلایلی وابسته می باشد .

پاسخ

5 × 1 =