لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

اخیرا لابیاپلاستی در دنیا جزو شایع ترین جراحی های زیبایی در بین زنان می باشد . حال سوال اینجاست این جراحی از چه سنی مناسب است و آیا همه افراد می توانند انجام دهند ؟ لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

چرا لابیاپلاستی انجام دهیم ؟

در قسمت خارجی ناحیه تناسلی لپ هایی وجود دارد در صورتی که بیش از حد بزرگ یا نامتقارن باشند برای فرد ظاهر ناخوشایندی دارد و ممکن است منجر به ناراحتی های مرتبط با عملکرد روزانه از جمله پوشیدن لباس زیر ، راه رفتن ، فعالیت جنسی و تمرین برخی ورزش ها مانند اسب سواری یا دوچرخه سواری شود.

از علل ایجاد تغییر شکل لابیاها می توان به صدمات ناشی از زایمان طبیعی و روند طبیعی پیری این ناحیه از بدن اشاره کرد.ناهنجاری های ناشی از آناتومی نامناسب لبایاها باعث کاهش اعتماد به نفس بیمار ، لذت جنسی و کیفیت زندگی وی منجر می شود.

این روش شامل کاهش لابیا ماژور یا مینور و همچنین متقارن کردن آنها از طریق برش جراحی یا لیزر است.

عکس قبل و بعد لابیاپلاستی با لیزر

عکس قبل و بعد لابیاپلاستی با لیزر

روش های عمل لابیاپلاستی

۱٫ جراحی در این روش ابتدا فرد تحت بیهوشی عمومی در بیمارستان قرار می گیرد . سپس با استفاده از تیغ جراحی بافت اضافی لابیا برداشته می شود . در نهایت محل برش بخیه زده می شود .

۲٫  لیزر در ابتدا پزشک با استفاده از کرم بی حسی و لیگنوکایین ناحیه درمان را بی حس می کند. سپس بافت اضافی لابیا با استفاده از لیزر برداشته می شود. لیزر روش ارجح است زیرا باعث انعقاد بافت در محل برش لیزر می شود و خونریزی را به حداقل می رساند و در نتیجه روش را ایمن تر می کند. علاوه بر این نیاز به بیهوشی ندارد و در مطب نیز قابل انجام می باشد . از آنجائیکه برشی در ناحیه انجام نمی شود نیاز به بخیه ندارد . دکتر لیلا تدین متخصص زنان و جراح زیبایی زنان با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ ( لیزر مخصوص ناحیه تناسلی زنان ) این جراحی را انجام می دهد.

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی ؟

به چند دلیل عمده لیزر درمان بهتری نسبت به جراحی است :

 • نیاز به بیهوشی ندارد.
 • به دلیل عدم نیاز به تجهیزات بیمارستانی در مطب قابل انجام است .
 • مدت زمان انجام با لیزر حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه است در حالی که مدت زمان جراحی بیش از ۴۰ دقیقه می باشد
 • هزینه کمتری نسبت به جراحی دارد زیرا هزینه های بیمارستانی و اتاق عمل را شامل نمی شود .
 • نیاز به بخیه نداشته در نتیجه امکان ایجاد پوست اضافه یا جای زخم برجای نمی گذارد .
 • عوارضی از جمله عفونت و خونریزی بعد از اتمام کار وجود ندارد.
دکتر لیلا تدین  متخصص زنان و جراح زیبایی زنان دارای بورد تخصصی زنان و زايمان از دانشگاه تهران، به بررسی و تشخیص بیماری های زنان می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ۲۶۳۲۹۶۲۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

تأثیر لابیاپلاستی با لیزر

 • این روش اندازه ، شکل ظاهری لبایا را تغییر می دهد که باعث افزایش کیفیت زندگی بیمار می شود.
 • زندگی جنسی به میزان قابل توجهی نیز بهبود می یابد.
 • پیشگری از بروز التهابات و عفونتهای احتمالی ·
 • درمان اختلالات خونریزی
 • منظم کردن دوره قاعدگی
 • بهبود بارداری و شیردهی

فیلم تجربه لابیاپلاستی با لیزر 

تجربه بیماری که خود پزشک است و از خارج از کشور به دکتر لیلا تدین متخصص زنان و جراح زیبایی زنان مراجعه کرده است را باهم ببینیم:

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی با لیزر

بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی ، در ناحیه درمانی سوزش خفیف هنگام بهبودی زخم بعد از عمل ، تورم و قرمزی مشاهده می شود که در کوتاه مدت برطرف می شود. به مدت ۴-۶ هفته ، بیمار باید از مقاربت جنسی و فعالیت شدید بدنی جلوگیری کند.

هزینه لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

هزینه بستگی به روش انجام لابیاپلاستی دارد . برای اطلاع دقیق از هزینه این روش با شماره  ۲۶۳۲۹۶۲۰ تماس بگیرید.

پاسخ

پنج + 8 =

Call Now Button