تهران، شمس آباد، خیابان استاد بنا، بالاتر از میدان ملت، مجتمع یاس، پلاک ۸۳۵، طبقه ۲، واحد ۵

دکتر لیلا تدین / جراحی زیبایی زنان / تنگ کردن دائمی واژن و هزینه آن + معرفی بهترین دکتر تنگ کردن واژن در تهران

5 / 5. 1

۷ دقیقه
هزینه تنگ کردن دائمی واژن

تنگ کردن دائمی واژن و هزینه آن + معرفی بهترین دکتر تنگ کردن واژن در تهران

آنچه می خوانید...

تنگ کردن واژن امروزه یکی از رایج ترین اقدامات زیبایی زنان است. آیا می دانید علت گشادی واژن چیست؟ اندازه طبیعی واژن چقدر است و از کجا بفهمیم واژن گشاد شده است؟ آیا با روش های خانگی مانند استفاده از گیاه ماریانا، آب انار، زردچوبه یا حتی ویتامین دی می توان واژن را تنگ کرد؟ آیا راهی برای تنگ کردن دائمی واژن وجود دارد؟ هزینه جراحی تنگ کردن واژن چقدر است؟ بهترین دگتر تنگ کردن واژن در تهران چه کسی است و چگونه می توان با او ارتباط برقرار کرد؟ با خواندن این مقاله پاسخ همه این سوالات را پیدا کنید.

تنگ کردن واژن

علت گشاد شدن واژن چیست؟

عمده سوال بسیاری از خانم هایی که به متخصص زنان برای رفع گشادی واژن مراجعه می کنند، در رابطه با دلیل گشاد شدن واژن بوده و

  • آیا گشادی واژن امری ارثی است؟
  • آیا بعد از زایمان طبیعی واژن گشاد می شود؟
  • آیا بعد از ازدواج به دلیل تعداد زیاد آمیزش دچار این مشکل می شوند؟
  • آیا راهی برای رفع این مشکل و برگرداندن آن به حالت اولیه وجود دارد یا خیر؟

در واقع همه این موارد می توانند در گشاد شدن واژن دخیل باشند ولی تنها دلایل آن نیستند. بسیاری از خانم ها تصور می کنند رابطه جنسی زیاد باعث گشادی واژن می شود در حالی که هیچ تحقیق علمی آن را به اثبات نرسانده است. گشاد شدن واژن بدون زایمان طبیعی هم علتی جز ژنتیک ندارد. در برخی موارد عدم تناسب بین آلت زن و آلت مرد یا کوچک بودن آلت مرد این احساس را برای زن ایجاد کند که واژن گشادی دارد و باید به درمان آن بپردازد.

گشادی واژن و نارضایتی جنسی

اغلب خانم هایی که از گشادی واژن رنج می برند، هنگام برقراری رابطه جنسی با همسر یا شریک جنسی خود دچار استرس می شوند. زیرا علاقه دارند تا خود و همسرشان از لذت جنسی بهره مند شوند اما به دلیل گشاد بودن بیش از حد واژن، این امکان برایشان وجود ندارد. تنگ کردن واژن می تواند به این افراد در داشتن رابطه جنسی با کیفیت بیشترین میزان کمک را به همراه داشته باشد.

بنابراین خانمی که دچار گشادی واژن می باشد، حین برقراری رابطه جنسی با همسر خود مدام درگیر این موضوع است که آیا همسرش از برقراری رابطه جنسی رضایت دارد یا نه؟ گرچه بسیاری از خانم ها از مطرح کردن مشکلات خود در رابطه جنسی شرم می کنند اما نباید اهمیت این موضوع را نادیده بگیرند. اگر خانمی احساس کند واژن او بیش از حد شل و گشاد است، این موضوع روی اعتماد به نفس او و میزان رضایتش هنگام برقراری رابطه جنسی با همسرش تاثیر منفی می گذارد.

کسب لذت و رضایت جنسی بر دیگر ابعاد زندگی تاثیر فراوانی دارد. به همین دلیل بسیاری از زوجین سعی می کنند با فراهم کردن مقدمات انجام عمل تنگ کردن واژن برای همسرشان، رابطه جنسی خوبی را برای خود و شریک زندگی خود فراهم آورند. مواجه شدن با برخی مشکلات جنسی می تواند روابط زوجین را خوب یا بد کند. گشاد شدن واژن هم یکی از این مشکلات می باشد.

روش های تنگ کردن واژن

امروزه به دلیل افزایش تقاضا برای تنگ کردن واژن، روش های مختلف جراحی و غیر جراحی برای رسیدن به این هدف روی کار آمده اند. در ادامه رایج ترین انواع روش های تهاجمی و غیر تهاجمی برای تنگ کردن واژن را معرفی کرده و توضیح داده ایم.

تنگ کردن واژن با جراحی

تنگ کردن واژن با جراحی بیشتر در افرادی انجام می شود که زایمان طبیعی داشته اند و به همین دلیل گشادی و شلی زیادی در بخش واژنشان ایجاد شده است. در ادامه مهم ترین انواع روش های جراحی تنگ کردن واژن را معرفی خواهیم کرد:

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی نام دیگر جراحی تنگ کردن واژن بوده و در آن از بی حسی موضعی یا بیهوشی برای افزایش راحتی بیمار استفاده می شود. سپس برش های لازم ایجاد شده و پوست اضافی برداشته می شود تا واژن تنگ شود.

پرینورافی

پرینه ناحیه بین کانال واژن و مقعد است که در هنگام زایمان به خروج نوزاد کمک می کند. ممکن است در حین زایمان این قسمت دچار پارگی شود. برای ترمیم آن از جراحی پرینورافی استفاده می شود. پرینورافی هم یکی دیگر از روش های جراحی و تهاجمی تنگ کردن واژن محسوب می شود.

تنگ کردن واژن بدون جراحی

بسیاری از خانم ها از انجام جراحی های واژینال می ترسند؛ به همین دلیل است که خیلی از آن ها برای تنگ کردن واژن به روش جراحی به جراح زیبایی زنان مراجعه نمی کنند. در ادامه دو روش رایج تنگ کردن واژن بدون جراحی را نام برده و توضیحات مربوط به هر یک را ارائه کرده ایم:

تنگ کردن واژن با لیزر

یکی از روش های غیر جراحی تنگ کردن واژن که بدون بیهوشی و برش انجام می شود، استفاده از لیزر است. در این روش  از لیزر مونالیزا تاچ استفاده می شود.صحبت های دکتر لیلا تدین را در این باره بشنوید:

لیفت واژن با نخ

یکی از روش های تنگ کردن واژن که نیاز به جراحی ندارد، لیفت واژن با نخ می باشد. این نخ ها از نوع استاندارد بوده و قابل جذب می باشد. این روش با بی حسی در مطب قابل انجام است. این نخ ها حدود 15 ماه در بافت پرینه باقی می ماند و باعث سفت شدن بافت ها در این ناحیه می شود. فرد بلافاصله بعد از تنگ کردن واژن با نخ می تواند به محل کار خود بازگردد.

تنگ کردن واژن با روش های خانگی

بسیاری از افراد تصور می کنند که با روش های خانگی مانند استفاده از سرکه، زردچوبه، آب انار، قرص تنگ کننده، گیاه ماریانا و یا حتی ویتامین دی می توان واژن را تنگ کرد و تبلیغات زیادی هم در این زمینه وجود دارد. در واقع این موارد برای بدن مفید است مثلا آب انار حاوی آنتی اکسیدانی است که باعث افزایش عمر فیبروپلاست می شود و کلاژن سازی انجام می دهد و در نهایت باعث جوانسازی پوست در بافت های بدن می شود اما در مورد تنگ کردن واژن موثر نمی باشد. تنها باعث انقباض عضلات می شود و این انقباض بیشتر از چند دقیقه ماندگاری ندارد.

تجربه عمل تنگی واژن

بسیاری از خانم ها برای آگاهی یافتن از تجربه عمل تنگی واژن توسط دیگر افراد این عبارت را در گوگل جست و جو می کنند. حال آن که علاوه بر صحت های دیگران، باید به مهارت های پزشک انتخابی و برگزیدن بهترین روش برای تنگ کردن واژن هم توجه ویژه ای داشت. برای گرفتن بهترین نتیجه از تنگ کردن واژن، مهم ترین اقدام، انتخاب درست جراح تنگ کردن واژن است.

بهترین دکتر تنگ کردن واژن تهران

بهترین دکتر تنگ کردن واژن در تهران

بهترین دکتر جراح تنگ کردن واژن در تهران پزشکی است که علاوه بر داشتن دانش و آگاهی بالا از روند جراحی تنگ کردن واژن، از تجربه بالایی هم در این زمینه برخوردار باشد. به گفته دکتر لیلا تدین، متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان، بهترین دکتر تنگ کردن واژن کسی است که رضایت بیمار را در اولویت قرار دهد. برخی از مهم ترین ویژگی های یک جراح تنگ کردن واژن خوب در تهران:

  • استفاده از متد و دستگاه های پیشرفته برای تنگ کردن واژن
  • انجام تنگ کردن واژن در کلینیک یا بیمارستان معتبر و بهداشتی
  • احترام به حریم شخصی بیمارانی که برای تنگ کردن واژن مراجعه می کنند
  • در اولویت قرار دادن رضایت بیمار نسبت به هزینه دریافتی
  • دسترسی راحت به مطب و رعایت بهداشت در آن

هزینه تنگ کردن واژن

هزینه تنگ کردن واژن پارامتری است که بیش از هر چیزی به روش انجام این اقدام زیبایی بستگی دارد. قیمت عمل تنگ کردن واژن در واقع بر اساس دستمزد پزشک، میزان اصلاحات مورد نیاز و کلینیک یا بیمارستان محل تنگ کردن واژن بستگی دارد.

دکتر لیلا تدین

جراح و متخصص زنان اخذ مدرک دكترای عمومی از دانشگاه علوم پزشكی تهران دريافت مدرك تخصصی جراح زنان و زايمان از دانشگاه علوم پزشكی تهران دارای بورد تخصصی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =