تهران، شمس آباد، خیابان استاد بنا، بالاتر از میدان ملت، مجتمع یاس، پلاک ۸۳۵، طبقه ۲، واحد ۵

دکتر لیلا تدین / جراحی زیبایی زنان / لابیاپلاستی بدون درد

0 / 5. 0

۳ دقیقه
عمل لابیاپلاستی بدون درد

لابیاپلاستی بدون درد

آنچه می خوانید...

لابیاپلاستی بدون درد

لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی چگونه انجام می شود؟

آیا جراحی زیبایی واژن عوارض دارد؟

در این مقاله به توضیح مفصل پیرامون لابیاپلاستی بدون درد پرداخته شده است، جهت کسب اطلاعات در زمینه جراحی زیبایی واژن، بهترین و جدید ترین متد انجام جراحی لابیاپلاستی و… این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه شوید.

لابیاپلاستی عمل سرپایی است که نیاز به بیهوشی عمومی ندارد و متخصص زنان و جراح زیبایی زنان تنها با بی حسی اقدام به حذف لابیاهای ماژور یا مینور می نماید. گفته می شود که خیلی از دختران و خانم ها از ترس درد و خونریزی آن از انجام این جراحی سرباز میزنند در حالی که باید اظهار کرد که چنانچه متقاضی به پزشک حرفه ای و خبره مراجعه نماید همچنین در مطب دستگاه نوین و پیشرفته داشته باشد، هیچ گونه عوارض و درد و ناراحتی برای فرد ایجاد نخواهد شد.

خانم دکتر لیلا تدین ازدستگاه مونالیزا جهت انجام جراحی زیبایی واژن استفاده می کند که از پیشرفته ترین و به جدیدترین دستگاه روز دنیا به حساب می آید.

لابیاپلاستی بدون درداغلب پرسش متقاضیان جراحی لابیاپلاستی یا همان عمل زیبایی واژن این می باشد که آیا لابیاپلاستی بدون بخیه نیاز به بیهوشی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در لابیاپلاستی بدون بخیه نیز بیهوشی اعمال نمی شود. در برخی مواقع خواسته خود متقاضی است که با بیهوشی عمومی جراحی را انجام دهد که در این باب نیز باید بگوییم نیاز به انجام برخی از تست ها است که از سلامت کامل جسمانی او مطلع شویم و سپس بیهوشی عمومی را برایش اعمال کنیم.

دکتر لیلا تدین متخصص زنان و جراح زیبایی زنان دارای بورد تخصصی زنان و زايمان از دانشگاه تهران، به بررسی و تشخیص بیماری های زنان می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 26329620 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

عوارض لابیاپلاستی

لابیاپلاستی عوارض خاصی ندارد، بیمار بعد از این پروسه باید از کمپرس یخ در ناحیه جراحی شده استفاده کند. بهتر است که متقاضی در انتخاب متخصص و جراح زیبایی زنان دقت کامل را انجام دهد چرا که در ناحیه تناسلی خانم ها تعداد زیادی عصب هایی دارند که متصل به کلیتوریس است و برای شناسی آن نیاز به دانش خاص خود را دارد تا به این نقاط آسیبی وارد نشود. اگر به دکتر آماتور و غیر حرفه ای مراجعه شود، ممکن است که حس ارگاسم خود را از دست دهند.

آیا جراحی لابیاپلاستی مزایای دارد؟

این عمل فوائدی را برای فرد مهیا می کند که عبارتند از:

  • حساسیت لابیا را افزایش می دهد و تحریک پذیری را بیشتر می نماید.
  • ناحیه تناسلی را زیبا و جذاب می کند.
  • اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد.
  • این عمل به مخاط طبیعی واژن هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند.

شایان ذکر است که بگوییم لابیاپلاستی دوران نقاهت زیادی ندارد و بیمار بعد از 72 ساعت قادر است که فعالیت های روزمره را از سر بگیرد وبه امور روزمره خود بپردازد.

با تشکر مدیریت سایت خانم دکتر لیلا تدین متخصص زنان و جراح زیبایی زنان.

دکتر لیلا تدین

جراح و متخصص زنان اخذ مدرک دكترای عمومی از دانشگاه علوم پزشكی تهران دريافت مدرك تخصصی جراح زنان و زايمان از دانشگاه علوم پزشكی تهران دارای بورد تخصصی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یک =