تهران، شمس آباد، خیابان استاد بنا، بالاتر از میدان ملت، مجتمع یاس، پلاک ۸۳۵، طبقه ۲، واحد ۵

دکتر لیلا تدین / جراحی زیبایی زنان / مزایا و معایب جوانسازی واژن

0 / 5. 0

۵ دقیقه
مزیت ها و عیوب جوانسازی واژن

مزایا و معایب جوانسازی واژن

آنچه می خوانید...

مزایا و معایب جوانسازی واژن

جوان سازی واژن با لیزر چگونه انجام می شود؟

مزایای استفاده از لیزر ها برای جوان سازی واژن چیست؟

آیا جوانسازی واژن با لیزر خطراتی در پی دارد؟

از مهم ترین اقداماتی که این روزها انجام می شود جوان سازی واژن خانم ها است.

در طول دو دهه اخیر روش های مختلفی بدین منظور بکار گرفته شده است. یکی از این روش ها، جوانسازی واژن با لیزر است که می تواند اثرات مثبت زیادی در پی داشته باشد.

در این نوشتار تلاش می کنیم که این اقدام شایع و ثمر بخش را از جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار دهیم.

مزایا و معایب جوانسازی واژن

جوان سازی واژن با لیزر

در این روش با بکارگیری انواع لیزر ها می توانند واژن را هم از جهت زیبایی و هم از نظر عملکردی در امر جنسی بهبود بخشند.

لیزر ها در این روش روی نواحی مختلفی از واژن خانم ها متمرکز می شوند و با ساطع کردن اشعه هایی به سطح پوست و در مواردی نیز به عمق نواحی واژینال بسیاری از آثار مثبت خود را نمایان می کنند.

برای جوانسازی واژن لیزر های مختلفی وجود دارد که می تواند بدون کمترین عارضه و با بالاترین کیفیت نتیجه بخش باشد.

هر مرکز درمانی و پزشکان مختلف از لیزر های مختلفی استفاده می کنند که هر کدام از آنها مزایای مخصوص به خود را دارد.

مزایای جوانسازی واژن با لیزر

از جمله نتایجی که برای بسیاری از زنان مطلوب و مورد خواسته آنان است کاهش حالت ارتجاعی واژن است. در واقع لیزر ها با تاثیراتی که روی بافت های عمقی واژینال می گذارند حالت ارتجاعی آن را کاهش می دهند. ( تنگ می کنند)

 • بهبود وضعیت ظاهری؛ خود واژن نیز در این روش بهبود پیدا کرده و جوانتر می شود.
 • تحریک واژن برای کلاژن سازی؛ در صورتی که کلاژن سازی صورت گیرد ظاهر واژن بهتر می شود. زیرا که این هورمون موجب جوانی و طراوت این بخش از بدن زنان می شود.
 • در این روش با تحریک واژن برای کلاژن سازی مایع ناحیه بیرون واژن بیشتر می شود. همین مایع که موجب افزایش رطوبت واژن می گردد در رابطه جنسی موجب از بین رفتن احساس درد و نیز افزایش میل جنسی می شود.
 • افزایش جریان خون در بافت های داخل و بیرونی واژن این نتیجه را در بر دارد که شلی و افتادگی واژن از بین برود.
 • رفع چین و چروک های روی واژن نیز از جمله آثار لیزر درمانی است.
 • افزایش اعتماد به نفس زنان، افزایش میل جنسی، افزایش لذت جنسی، افزایش جذابیت های جنسی، افزایش کیفیت رابطه جنسی از دیگر مزایای روش جوان سازی واژن با لیزر می باشد.

آیا جوان سازی واژن با لیزر خطراتی در پی دارد؟

واقعیتی که وجود دارد این است که در چند ساله اخیر استفاده از انواع لیزر ها برای زیبا سازی واژن به طور گسترده بکار گرفته می شود.

در تمام افرادی که این روش بکار گرفته می شود کاملا نتایج مطلوب و مثبت حاصل شده و بالاترین میزان رضایت مندی را در پی داشته است.

تا کنون خوش بختانه گزارشی مبنی بر اینکه این روش اثرات مخربی روی واژن خانم ها داشته باشد دریافت نکرده ایم. بنابراین افراد می توانند بدون نگرانی و بدون دغدغه برای زیباسازی و بهبود عملکرد واژن از این روش کمک بگیرند.

اما نکته ای را باید مد نظر قرار دهید این است که حتما از بهترین و معتبر ترین پزشکانی که در این زمیه فعالیت دارند کمک بگیرید. زیرا که این کار علیرغم روند ساده ای که دارد اما از حساسیت بالایی برخوردار است.

دکتر لیلا تدین  متخصص زنان و جراح زیبایی زنان دارای بورد تخصصی زنان و زايمان از دانشگاه تهران، به بررسی و تشخیص بیماری های زنان می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 26329620 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

نکاتی در زمینه جوان سازی واژن با لیزر

 1. برای مشاهده آثار لیزر درمانی باید تعداد جلسات مشخصی را شرکت کنید تا نتایج آن خود را نشان دهد. تعداد جلسات بسته به اینکه واژن شما چقدر و تا چه میزان با مشکلات روبرو است متفاوت خواهد بود. از این رو توصیه می کنیم که مشاوره های متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی خود را جدی بگیرید و تمامی جلسات را با همکاری تام پشت سر بگذارید.
 2. مدت زمان لازم برای انجام لیزر درمانی نیم ساعت تا چهل دقیقه است. بنابراین حتی اگر برنامه های مهم دیگری داشته باشید می توانید زمان کوتاهی را برای انجام لیزر اختصاص دهید.
 3. برای اینکه در طول انجام لیزر درمانی دردی متوجه مراجعین نشود پزشکان از بی حسی موضعی کمک می گیرند. بر همین اساس این روش با کمترین میزان درد و ناراحتی همراه نخواهد بود.
 4. در این روش افراد می ترسند که تحت بیهوشی قرار گیرند. اما باید این نکته را بگوییم که بیهوشی برای انجام لیرز درمانی بکار گرفته نمی شود. بنابراین به زنانی که از بیهوشی می ترسند باید این نوید را بدهیم این روش بدون بیهوشی خواهد بود.
 5. این روش بدون خونریزی و درد انجام می شود. بنابراین مشکلاتی که جراحی های مختلف همراه دارند را نخواهد داشت.
 6. بسیاری از زنان در طیف های سنی مختلف می توانند از این روش کمک بگیرند. زیرا که این روش محدودیت سنی ندارد.

چکیده مطلب

در این نوشتار یکی از اهداف ما این بود که با یکی از مهم ترین و بهترین روش هایی که برای جوان سازی واژن خانم ها بکار گرفته می شود مطالبی را در اختیار عزیزان و همراهان همیشگی مان قرار دهیم.

امیدواریم که تمامی اطلاعات ارائه شده بتواند روشنگر مسیر درمانی شما باشد و بتوانید با استفاده از اطلاعات ارائه شده بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

لیزر درمانی علیرغم اینکه بدون هیچ عارضه ای خواهد بود اما باید از سوی متخصصین این حوزه انجام شود تا نتیجه خوبی در پی داشته باشد.

باتشکر مدیریت سایت دکتر لیلا تدین جراح زیبایی زنان.

دکتر لیلا تدین

جراح و متخصص زنان اخذ مدرک دكترای عمومی از دانشگاه علوم پزشكی تهران دريافت مدرك تخصصی جراح زنان و زايمان از دانشگاه علوم پزشكی تهران دارای بورد تخصصی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =