تهران، شمس آباد، خیابان استاد بنا، بالاتر از میدان ملت، مجتمع یاس، پلاک ۸۳۵، طبقه ۲، واحد ۵

دکتر لیلا تدین / جراحی زیبایی زنان / هزینه جراحی زیبایی واژن

0 / 5. 0

۴ دقیقه
میزان هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن

آنچه می خوانید...

بسیاری از خانم ها برای زیباتر کردن ناحیه تناسلی خود درصدد آن هستند که سراغ جراحی هایی بروند که هیچ گونه عوارض و یا درد و ناراحتی برایشان نداشته باشد. اخیرا عمل لابیاپلاستی را با روش های گوناگون اعمال می کنند که یکی از روش های ایمن در این زمینه لابیاپلاستی با لیزر می باشد. اما اغلب متقاضیان خواهان دانستن این مسئله هستند که هزینه لابیاپلاستی چقدر می باشد و چه زمانی می توانند جراحی تنگ کردن واژن را بعد از جراحی زیبایی واژن انجام دهند. در این مقاله سعی نموده ایم که در این باره توضیحات جامع و مفصل پیرامون جراحی زیبایی واژن، هزینه، عوارض و مزایای آن پاسخ های جامع و اساسی گردآوری نماییم. جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید.

جراحی زیبایی واژن چیست؟

اخیرا یکی از عمل های زیبایی که در آن اقدام به قرینه سازی ناحیه تناسلی می کنند، لابیاپلاستی می باشد. این پروسه را می توان هم در زمینه درمانی و هم در جهت زیبایی انجام داد. با این عمل ظاهر و فرم لابیاهای ماژور و یا مینور تغییر می کند و همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می گردد.

بیشتر متقاضیان این عمل، خانم هایی هستند که خواهان لذت بیشتری در رابطه جنسی اند در نتیجه به انجام این جراحی تمایل زیادی را نشان می دهند.

از دیگر دغدغه های ذهنی و فکری افراد در این راستا این است که آیا این جراحی حتما موفقیت آمیز خواهد بود؟ باید متذکر شویم که این عمل بسیار به تبحر و خبرگی متخصص زنان و زایمان و جراح زنان دارد. در صورتی که به پزشکی باتجربه مراجعه شود، در کنار این که نتایج عالی کسب می خواهد شد، بلکه ظاهر لابیاهای ناحیه تناسلی نیز زیبا میشود و فرد احساس رضایت بیشتری را خواهد داشت.

هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه لابیاپلاستی را نمی توان براساس تصورات ذهنی افراد مراجعه کننده به مطب پزشک و متخصص زنان تخمین کرد چرا که گاهی با مراجعه به متخصص زنان و بررسی و معاینه در خواهید یافت که هزینه کمتر از آن چیزی است که خود گمان می نمودید و گاهی اوقات نیز به علت داشتن چین و چروک های زیاد و بزرگی لابیاها هزینه افزایش پیدا می نماید. اما در هر صورت باید در ابتدا به متخصص زنان و زایمان و جراح زنان مراجعه شود تا بعد از معاینه هزینه تعیین شود. همچنین گفته می شود که در بیشتر اوقات هزینه از فردی به دیگری متغیر می باشد. در نتیجه برای عمل زیبایی واژن ابتدا باید استطاعت مالی را در نظر گرفت.

جراحی زیبایی واژن با لیزر یا جراحی

اگر بیمار لابیاپلاستی با لیزر مونالیزارا انتخاب نماید، نیازی به بستری شدن و یا بیهوشی عمومی ندارد و می تواند این عمل را به صورت سرپایی در مطب پزشک اعمال نماید. چون این پروسه غیر تهاجمی است در نتیجه فرد می تواند بلافاصله بعد از جراحی به امور و فعالیت های روزمره خود بپردازد اما در لابیاپلاستی با جراحی متخصص زنان بعد از بی حسی و یا بیهوش نمودن ناحیه مذکور، اقدام به برش لابیاهای اضافی می کند که در این جراحی نیز بدلیل استفاده از بی حسی بیمار هیچ گونه درد و ناراحتی را احساس نمی کند. انتخاب هرکدام از این دو روش بسته به اندازه و حجم لابیاها و همچنین صلاحیت متخصص دارد.

دکتر لیلا تدین  متخصص زنان و جراح زیبایی زنان دارای بورد تخصصی زنان و زايمان از دانشگاه تهران، به بررسی و تشخیص بیماری های زنان می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 26329620 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

کاندیدای جراحی زیبایی واژن

افرادی که در ناحیه تناسلی دارای نقصی هستند که از این جهت ناخرسند هستند، بهترین کاندیدا برای جراحی لابیاپلاستی می باشند.

افرادی که لابیاهای بزرگ و پرحجمی دارند که با پوشیدن شلوارهای تنگ و انجام برخی از ورزش ها به لابیاها فشار وارد شده و درد و ناراحتی را ایجاد می کند.

و…

شایان ذکر است که بگوییم کاندیدای لابیاپلاستی در وهله ی اول، افرادی هستند که واقعا لابیاهای نافرم و بدشکل آنان برایشان مشکل ایجاد می کند و نباید این عمل را صرفا فقط جهت زیبایی و فرم دهی به واژن انجام داد.

چکیده مطلب

جراحی زیبایی واژن نیاز به مراقبت های خاصی ندارد و فقط بعد از این پروسه بیمار باید از کمپرس یخ جهت التیام مقدار دردش استفاده کند، اما بهتر است که تا 24 ساعت بعد از این عمل از انجام فعالیت های سنگین اجتناب نماید. متخصص زنان برای جلوگیری از عفونت ممکن است داروهایی را تجویز کند که باید طبق دستورالعمل استفاده شود.

باتشکر مدیریت سایت دکتر لیلا تدین جراح زیبایی زنان.

دکتر لیلا تدین

جراح و متخصص زنان اخذ مدرک دكترای عمومی از دانشگاه علوم پزشكی تهران دريافت مدرك تخصصی جراح زنان و زايمان از دانشگاه علوم پزشكی تهران دارای بورد تخصصی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 16 =