در اطراف خود افراد زیادی را می بینید که از مشکلات تیرگی واژن می نالند و به دنبال انتخاب بهترین جراح متخصص زنان برای رفع این مشکل هستند. در گذشته بانوان ازروش های درمانی خانگی استفاده می کردند، که البته آنچنان نتیجه مثبتی هم نداشت. اما اکنون روش نوین سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ امکان پذیر است که در مدتی کوتاه از شر تیرگی های واژن برای همیشه خلاص خواهید شد.

سفید کردن واژن با لیزر

آشنایی با لیزر مونالیزا تاچ

با تولید و ارائه لیزر مونالیزا تاچ، انقلابی عظیم در زمینه رفع مشکلات زنان به وجود آمده است. لیزر مونالیزا در روشن و سفید کردن واژن، تنگ سازی، جوانسازی، لابیاپلاستی و همچنین رفع مشکلات بی اختیاری ادرار، افتادگی های رحم، شل شدن واژن بر اثر زایمان طبیعی و … نیز کاربرد و نتایجی عالی را به همراه دارد. در واقع این دستگاه، همزمان دارای قابلیت های درمانی و زیبایی متنوعی است.

دلایل تیرگی واژن

به طور کلی با افزایش سن و به مرور زمان، در ناحیه تناسلی شاهد تیرگی واژن خواهیم بود. اما تنها دلیل این مشکل، بالا رفتن سن نیست. در ادامه علل دیگر تیرگی واژن را بیان می کنیم.

رفع تیرگی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

ناحیه تناسلی در همه افراد به طور طبیعی از سایر اندام ها تیره تر است که البته وجود فولیکول های ضخیم مو هم مزید بر علت است. اغلب افراد برای سفید کردن ناحیه واژینال در ابتدا به سراغ راهکارهای غیرجراحی مانند استفاده از کرم و درمان های سنتی می روند. این روش ها معمولا بسیار دیر نتیجه می دهند و یا به طور ملی نتیجه ای از آن ها حاصل نمی شود.

با پیشرفت تکنولوژی و کشف کاربردهای متنوع لیزر مونالیزا، امروزه از آن برای روشن سازی ناحیه تناسلی نیز استفاده می شود که روشی بدون درد و بسیار موثر است. این کار به بی حسی نیاز ندارد و از روش های غیر تهاجمی به شمار می رود؛ مگر اینکه در شرایط خاص، بنا به تشخیص پزشک از کرم های بی حسی موضعی استفاده شود.

نتیجه ناشی از سریعترین روش سفید کردن واژن اغلب اثری بسیار طولانی و ماندگار دارد. جالب است بدانید، برای رفع تیرگی های مقعد نیز از این دستگاه لیزر استفاده می شود.

 تعداد جلسات سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا بسته به نوع پوست و میزان تیرگی این ناحیه از سوی پزشک تعیین می شود اما به طور معمول، 3 جلسه برای اکثر افراد لازم است. میانگین زمان هر جلسه وایتنینگ واژن حدود 30 الی 45 دقیقه است. توجه داشته باشید در جلسه اول تغییر چشم گیری را مشاهده می کنید اما نباید از ادامه دادن جلسات درمان، دست بکشید. زیرا تداوم آن می تواند نتیجه ای به مراتب طولانی تر برایتان داشته باشد.

محدودیت خاصی برای استفاده از لیزر مونالیزا وجود ندارد و تمامی خانم ها می توانند، از این روش درمانی استفاده کنند. مگر افرادی که دچار عفونت های واژینال هستند که باید ابتدا اقدام به درمان خود کنند و سپس برای سفید کردن واژن اقدام نمایند.

مزایای سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا

مهم ترین مزیت سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ بی عارضه بودن آن است. از جمله دیگر مزایای این روش عبارتند از:

آیا لیزر موهای زائد، تداخلی در سفید کردن واژن ایجاد می کند؟

سوالی که ممکن است برای بسیاری از خانم ها مطرح شود این است که آیا فردی که لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی انجام می دهد، می تواند از روش سفید کردن واژن با لیزر استفاده کند یا خیر؟

پاسخ این سوال منفی است. بین این دو لیزر تداخلی وجود ندارد. اما صلاح است بین انجام لیزر موهای زائد و سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ، یک هفته فاصله باشد.

دوران بعد از روشن سازی واژن با لیزر مونالیزا

هزینه روشن سازی پوست ناحیه تناسلی با لیزر

از جمله فاکتورهای موثر بر هزینه سفید کردن واژن با لیزر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بنابراین به منظور اطلاع از هزینه سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا لازم است نزد بهترین متخصص زنان در تهران مراجعه نمایید تا با بررسی شرایط شما، میزان دقیق آن را بیان نماید.

نتیجه گیری

سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا روشی بسیار ایمن و بی خطر است که می تواند جایگزین مناسبی برای روش هایی با اثربخشی طولانی باشد. بنابراین اگر شما هم به دنبال روشی برای رهایی از تیرگی واژن هستید، این روش به شدت توصیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 15 =